VĒLATIES PĀRDOT PAR MAKSIMĀLO TIRGUS CENU?

Mēs Jums palīdzēsim

PĀRDOT AR MUMS IR IZDEVĪGĀK

Mēs pārdodam vidēji par 2160 eiro dārgāk par tirgus cenu.
Mēs izmantojam visefektīvāko pārdošanas sistēmu Eiropā.

kāpēc klienti izvēlas
TIEŠI MŪS

Mēs organizējam jūsu nekustamā īpašuma profesionālu fotografēšanu.

Aprēķinām jūsu dzīvokļa vērtību.

Uzsāksim reklamēšanu visbiežāk apmeklētajās tīmekļa vietnēs.

Sameklēsim pircēju un organizēsim visu pārdošanas procesu.

PIEPRASĪT ATPAKAĻZVANU

 

  [ Jūsu kontaktinformācija ir drošībā, un tā netiks nodota trešajām personām ]

  7 ieguvumi, ko jūs iegūsiet,
  sadarbojoties AR MUMS:

  1

  Mēs uzņemamies visu jūsu dzīvokļa pārdošanas problēmu un izmaksu risināšanu.

  2

  Mēs konsultējam par aplikšanas ar nodokļiem jautājumiem.

  3

  Mēs nodrošinām juridisko atbalstu visos darījuma posmos – no rokasnaudas līguma līdz
  nodošanas – pieņemšanas aktiem.

  4

  Vērtēšanas eksperts 12 stundu laikā nosaka jūsu dzīvokļa vērtību.

  5
  Mēs uz sava rēķina organizējam jūsu objekta profesionālu fotografēšanu.
  6

  Mums ir vairāk nekā 18 gadu reāla un praktiska pieredze nekustamo īpašumu jomā.

  7

  Visi mūsu darbinieki piedalās ikgadējās apmācībās un zināšanu atestācijā.

  Mūsu eksperti

  Boriss Malogolovecs

  Darba pieredze - 13 gadi. Borisa statistika ir apbrīnojama - 9 no 10 objektiem tiek pārdoti trīs nedēļu laikā no līguma slēgšanas brīža. Viņš ir patstāvīgi noslēdzis vai vadījis daudzus sarežģītus darījumus, kuri snieguši maksimālu labumu klientiem. Boriss ir universāls eksperts. Viņš sekmīgi pārdod ne tikai dzīvokļus, bet arī viesnīcas, kazino un elitāru nekustamo īpašumu.

  Artēmijs Ambarcumjans

  Nevainojama biznesa reputācija, kas izveidojusies astoņu gadu laikā kopš darba uzsākšanas. Artēmijs profesionāli risina nestandarta situācijas un viegli atrod kopīgu valodu ar klientiem. Viņa vadībā 78% objektu tiek pārdoti 27 dienu laikā no līguma parakstīšanas brīža. Artēmijs ir slavens ar savām pārdošanas ķēdēm. Un tas nozīmē, ka viņš daudziem jo daudziem klientiem ir palīdzējis gan pārdot nekustamo īpašumu, gan vienlaikus nopirkt jaunu.

  Iļja Piteņko

  Sekmīgā pieredze nekustamo īpašumu pārdošanas jomā ir lielāka par 5 gadiem. Starp neapstrīdamiem Iļjas, kā nekustamā īpašuma speciālista,talantiem var droši minēt spēju prognozēt iespējamus sarežģījumus un problēmas darbā, kā arī izcilas pārrunu spējas. To apliecina arī vairāk kā 250 apmierinātie klienti, kas ir uzticējušies Iļjam. Lūk, viens darījums, kurš var kalpot par Iļjas meistarības piemēru - to tiešām varēja noslēgt tikai visaugstākā līmeņa speciālists. Darījumu apgrūtināja abu pušu kredīti: pircējam jau bija divas rokas naudas , pārdevējam - trīs īpašuma apgrūtinājumi un parāds, kas pārsniedza pat dzīvokļa vērtību. Lai segtu parādus, paralēli bija jāpārdod arī pārdevēja bijušās sievas dzīvoklis, attiecībasar kuru uz to brīdi viņam bija ļoti sarežģītas, līdz ar ko bija grūti vienoties, tostarp arī par komisijas samaksas kārtību. Neskatoties uz visiem sarežģījumiem, kurus radīja gan juridiskās un finansiālās nianses, gan cilvēciskais faktors, Iļjam izdevās sekmīgi noslēgt darījumu un papildināt savu apmierināto klientu sarakstu.

  Pārdodat dzīvokli, lai iegādātos jaunu?

  Izmantojiet 20% atlaidi kompānijas pakalpojumiem, vienlaikus pārdodot un pērkot.

   [ Iesniedzot pieteikumu, jūs piekrītat Jūsu personas datu apstrādei. Lasīt vairāk … ]

   Mūsu sekmīgāko darījumu piemēri

   Dzīvoklis Iļģuciemā, LT projekts, 2 istabas, 3. stāvs

   Cena: 41 000 eiro

   Pārdošanas vēsture:
   Dzīvoklis tika piedāvāts pārdošanai par 45 000 eiro no 2018. gada februāra . Bet līdz septembrim tas joprojām nebija pārdots, neskatoties uz to, ka sludinājumi tika publicēti visos Latvijas portālos, un ar dzīvokļa pārdošanu vienlaikus nodarbojās četri aģenti. Mēnešiem ilga neveiksmīgā pārdošanas procesā sākotnējā cena bija samazināta par 7 000 eiro – līdz 38 000 eiro. Un tomēr pircēja nebija.

   Veiktie pasākumi:
   Kad mūsu eksperti iekļāvās procesā, pirmais, kas tika izdarīts, – visi sludinājumi tika izņemti no publikācijas uz trijām nedēļām. Pēc tam dzīvoklis atkal tika piedāvāts pārdošanai par sākotnējo cenu 46 000 eiro apmērā. Pa to laiku profesionāli fotogrāfi, ņemot vērā ekspertu ieteikumus, veica fotosesiju, pārdošanas speciālisti izanalizēja īpašuma atrašanās vietu, noskaidroja un akcentēja tā priekšrocības, sagatavoja reklāmas tekstu.

   Rezultātā:
   Dzīvoklis tika pārdots pēc divām nedēļām, gandrīz nesamazinot cenu, – par 41 000 eiro.

   Dzīvoklis Imantā, LT projekts, 2 istabas, 5. stāvs

   Cena: 45 000 eiro

   Pārdošanas vēsture:
   Īpašnieks patstāvīgi pārdeva dzīvokli piecu mēnešu laikā. Potenciālo pircēju atsaucība bija diezgan liela – par objektu interesējās, daudz zvanīja, divas-trīs reizes nedēļā dzīvoklis tika rādīts pretendentiem (pirmo triju mēnešu laikā pat biežāk, rekordliels demonstrāciju skaits bija pirmā mēneša laikā – pieci apmeklējumi nedēļā). Tomēr ar to viss arī beidzās.

   Veiktie pasākumi:
   Mūsu speciālisti veica rūpīgu dzīvokļa pirmspārdošanas sagatavošanu. Reklāmas sludinājumi tika izņemti no publikācijas, bet īpašums tika piedāvāts tikai kompānijas «Avainvest» klientiem sistēmas «Ekskluzīvais klients» ietvaros. Rieltors tikās ar potenciālajiem klientiem un demonstrēja dzīvokli īpašnieka klātbūtnē.

   Rezultātā:
   Dzīvoklis tika pārdots pēc ceturtās demonstrācijas par sākotnējo cenu.

   Dzīvoklis Krasta ielas masīvā, 467. sērija, 3 istabas, 3. stāvs

   Cena: 63 000 eiro

   Pārdošanas vēsture:
   Ar dzīvokļa pārdošanu nodarbojās vairāki aģenti. Arī īpašnieks centās patstāvīgi atrast pircēju. Sludinājums tika publicēts dažādos portālos sešu mēnešu laikā. Pusgada laikā interese par to bija pilnīgi zudusi. Sludinājums neizraisīja nekādu interesi un nebija gribētāju apskatīt dzīvokli.

   Veiktie pasākumi:
   Visas sludinājuma publikācijas tika dzēstas. Pēc rūpīgas objekta atrašanās vietas un stāvokļa novērtēšanas tika atlasīti tikai trīs reklāmas laukumi, kuros tika izvietots profesionāli sagatavots sludinājums, papildināts ar profesionālām fotogrāfijām. Tika veikta dzīvokļa pirmspārdošanas sagatavošana.

   Rezultātā:
   Interese par pārdodamo objektu radās uzreiz no jauna. Tika veiktas deviņas demonstrācijas. Devītais pretendents bija gatavs dzīvokli pirkt, bet radās dažas grūtības ar hipotēkas noformēšanu – pēc klienta pieteikuma banka piedāvāja viņam maksimālo kredīta summu 53 000 eiro apmērā. Ar to nepietika. Ar kompānijas «Avainvest», kura darbojas kā hipotēku brokeris, izdevās šo limitu palielināt līdz 66 000 eiro, kas ļāva vienlaikus sekmīgi noslēgt gan pārdošanas, gan pirkšanas darījumu. Pateicoties tam, dzīvoklis tika pārdots mēneša laikā, pie tam sākotnējā cena 65 000 eiro apmērā tika pazemināta tikai par 3%.

   Dzīvoklis Rīgas centrā, 4 istabas, 3. stāvs. 4 istabas, 3. stāvā

   Cena: 251 000 eiro

   Pārdošanas vēsture:
   Īpašnieks noteica dzīvokļa cenu 300 000 eiro apmērā, pamatojoties uz patstāvīgas piedāvājumu izpētes šajā rajonā. Tomēr viņš neņēma vērā to, ka dzīvoklis atrodas ēkā ar īpašu statusu. Tāpat netika ievērotas plānojuma īpatnības. Tādejādi izrādījās, ka cena nebija noteikta adekvāti, un divpadsmit mēnešu laikā pircēju atrast neizdevās. Uzturēšanas izmaksas vēl vairāk apgrūtināja īpašnieka situāciju. Pēc gadu ilgušiem neveiksmīgiem mēģinājumiem īpašnieks vērsās pie mums.

   Veiktie pasākumi:
   Eksperts veica nekustamā īpašuma vērtēšanu un noteica tā reālo tirgus vērtību – 220 000 eiro. Pēc tam mūsu komanda veica objekta pirmspārdošanas sagatavošanu. Rūpīgi tika piestrādāts pie trūkumiem un īpaša uzmanība tika veltīta dokumentācijas – gan tehniskās, gan finansiālās – sagatavošanai. Pēc izredžu analīzes mūsu eksperti noteica potenciālo pircēju loku, un turpmākā pārdošanas darbība bija strikti fokusēta uz mērķa auditoriju. Priekšroka tika dota klientiem no kompānijas bāzes, starp kuriem arī tika atrasts pircējs.

   Rezultātā:
   Dzīvoklis tika pārdots trīs mēnešu laikā par 251 000 eiro ārzemju investoram uzturēšanās atļaujas noformēšanai.

   JOPROJĀM IR JAUTĀJUMI?

   Juridisks jautājums nekustamā īpašuma jomā

   Aizdevuma nosacījumi

   Novērtētās īpašuma izmaksas

   JAUTĀJIET, MĒS JUMS ATBILDĒSIM!

   Mūsu speciālists sazināsies ar Jums!

    [ Jūsu kontaktinformācija ir drošībā, un tā netiks nodota trešajām personām ]

    Call Now Button