(+371) 25856666
Viber What’s App
Dzīvoklis Iļģuciemā, LT projekts, 2 istabas, 3. stāvs

Cena: 41 000 eiro

Pārdošanas vēsture:
Dzīvoklis tika piedāvāts pārdošanai par 45 000 eiro no 2018. gada februāra . Bet līdz septembrim tas joprojām nebija pārdots, neskatoties uz to, ka sludinājumi tika publicēti visos Latvijas portālos, un ar dzīvokļa pārdošanu vienlaikus nodarbojās četri aģenti. Mēnešiem ilga neveiksmīgā pārdošanas procesā sākotnējā cena bija samazināta par 7 000 eiro – līdz 38 000 eiro. Un tomēr pircēja nebija.

Veiktie pasākumi:
Kad mūsu eksperti iekļāvās procesā, pirmais, kas tika izdarīts, – visi sludinājumi tika izņemti no publikācijas uz trijām nedēļām. Pēc tam dzīvoklis atkal tika piedāvāts pārdošanai par sākotnējo cenu 46 000 eiro apmērā. Pa to laiku profesionāli fotogrāfi, ņemot vērā ekspertu ieteikumus, veica fotosesiju, pārdošanas speciālisti izanalizēja īpašuma atrašanās vietu, noskaidroja un akcentēja tā priekšrocības, sagatavoja reklāmas tekstu.

Rezultātā:
Dzīvoklis tika pārdots pēc divām nedēļām, gandrīz nesamazinot cenu, – par 41 000 eiro.

Dzīvoklis Imantā, LT projekts, 2 istabas, 5. stāvs

Cena: 45 000 eiro

Pārdošanas vēsture:
Īpašnieks patstāvīgi pārdeva dzīvokli piecu mēnešu laikā. Potenciālo pircēju atsaucība bija diezgan liela – par objektu interesējās, daudz zvanīja, divas-trīs reizes nedēļā dzīvoklis tika rādīts pretendentiem (pirmo triju mēnešu laikā pat biežāk, rekordliels demonstrāciju skaits bija pirmā mēneša laikā – pieci apmeklējumi nedēļā). Tomēr ar to viss arī beidzās.

Veiktie pasākumi:
Mūsu speciālisti veica rūpīgu dzīvokļa pirmspārdošanas sagatavošanu. Reklāmas sludinājumi tika izņemti no publikācijas, bet īpašums tika piedāvāts tikai kompānijas «Avainvest» klientiem sistēmas «Ekskluzīvais klients» ietvaros. Rieltors tikās ar potenciālajiem klientiem un demonstrēja dzīvokli īpašnieka klātbūtnē.

Rezultātā:
Dzīvoklis tika pārdots pēc ceturtās demonstrācijas par sākotnējo cenu.

Dzīvoklis Krasta ielas masīvā, 467. sērija, 3 istabas, 3. stāvs

Cena: 63 000 eiro

Pārdošanas vēsture:
Ar dzīvokļa pārdošanu nodarbojās vairāki aģenti. Arī īpašnieks centās patstāvīgi atrast pircēju. Sludinājums tika publicēts dažādos portālos sešu mēnešu laikā. Pusgada laikā interese par to bija pilnīgi zudusi. Sludinājums neizraisīja nekādu interesi un nebija gribētāju apskatīt dzīvokli.

Veiktie pasākumi:
Visas sludinājuma publikācijas tika dzēstas. Pēc rūpīgas objekta atrašanās vietas un stāvokļa novērtēšanas tika atlasīti tikai trīs reklāmas laukumi, kuros tika izvietots profesionāli sagatavots sludinājums, papildināts ar profesionālām fotogrāfijām. Tika veikta dzīvokļa pirmspārdošanas sagatavošana.

Rezultātā:
Interese par pārdodamo objektu radās uzreiz no jauna. Tika veiktas deviņas demonstrācijas. Devītais pretendents bija gatavs dzīvokli pirkt, bet radās dažas grūtības ar hipotēkas noformēšanu – pēc klienta pieteikuma banka piedāvāja viņam maksimālo kredīta summu 53 000 eiro apmērā. Ar to nepietika. Ar kompānijas «Avainvest», kura darbojas kā hipotēku brokeris, izdevās šo limitu palielināt līdz 66 000 eiro, kas ļāva vienlaikus sekmīgi noslēgt gan pārdošanas, gan pirkšanas darījumu. Pateicoties tam, dzīvoklis tika pārdots mēneša laikā, pie tam sākotnējā cena 65 000 eiro apmērā tika pazemināta tikai par 3%.

Dzīvoklis Rīgas centrā, 4 istabas, 3. stāvs. 4 istabas, 3. stāvā

Cena: 251 000 eiro

Pārdošanas vēsture:
Īpašnieks noteica dzīvokļa cenu 300 000 eiro apmērā, pamatojoties uz patstāvīgas piedāvājumu izpētes šajā rajonā. Tomēr viņš neņēma vērā to, ka dzīvoklis atrodas ēkā ar īpašu statusu. Tāpat netika ievērotas plānojuma īpatnības. Tādejādi izrādījās, ka cena nebija noteikta adekvāti, un divpadsmit mēnešu laikā pircēju atrast neizdevās. Uzturēšanas izmaksas vēl vairāk apgrūtināja īpašnieka situāciju. Pēc gadu ilgušiem neveiksmīgiem mēģinājumiem īpašnieks vērsās pie mums.

Veiktie pasākumi:
Eksperts veica nekustamā īpašuma vērtēšanu un noteica tā reālo tirgus vērtību – 220 000 eiro. Pēc tam mūsu komanda veica objekta pirmspārdošanas sagatavošanu. Rūpīgi tika piestrādāts pie trūkumiem un īpaša uzmanība tika veltīta dokumentācijas – gan tehniskās, gan finansiālās – sagatavošanai. Pēc izredžu analīzes mūsu eksperti noteica potenciālo pircēju loku, un turpmākā pārdošanas darbība bija strikti fokusēta uz mērķa auditoriju. Priekšroka tika dota klientiem no kompānijas bāzes, starp kuriem arī tika atrasts pircējs.

Rezultātā:
Dzīvoklis tika pārdots trīs mēnešu laikā par 251 000 eiro ārzemju investoram uzturēšanās atļaujas noformēšanai.